„Vše, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce.“

Neobyčejné přemýšlení o obyčejných věcech, Robert Fulghum

Tento citát správně vyjadřuje, jak důležitou roli v životě člověka hraje správná předškolní výchova a výuka. My jsme si toho dobře vědomi. Vybudovali jsme skvěle fungující, zábavné a zkušenými lektory řízené prostředí, ve kterém se bude každé dítě již po krátké chvíli cítit skvěle a uvolněně. Každý den se odehrává podle stejného harmonogramu. Nicméně i přesto můžeme zaručit, že každá chvíle strávená v naší dětské skupině bude pro Vaše dítě jedinečná. Aktivní pohyb, odpočinek, učení i hraní. To vše pořád dokola a přece pokaždé jinak.

Jestliže chcete mít jistotu, že Vaše dítě vykročí do velkého světa opravdového života dobře připravené a se správnými návyky, neváhejte jej svěřit do naší péče.

l

Napsali nám/o nás:

Syn chodil do školky přes dva roky. Za nás naprostá spokojenost, milé učitelky, prima program zajímavý i pro malé děti. Paní učitelky jsou mazlící ❤️ určitě doporučuji!
Kateřina Novotná

maminka

Velmi příjemná malá školička s prostorným zázemím. Milé a empatické paní učitelky. O to dojemnější bylo loučení a na podzim jde dcera do státní školky.
Ivana K.
Ivana K.

maminka

Se školkou jsme byly hodne spokojení, deti tam chodili rádi (i o prázdninách), pani učitelky hodné, milé k dětem, vztřícne k potrebám dětí i požadavkum rodiču. Určite doporučiji!
Zuzana Holotňáková

maminka

Mohu doporučit, jsme s touto školkou spokojeny.
Klára P.

maminka

Vždycky je byly spokojeni s přístupem školky k dětem a i k individuálním potřebám dcery a moc se nám nechtělo odcházet do státní školky. O to víc mě těší, že tam naše druhá dcera bude chodit také.
Hedvika Nutilová

maminka

Moc děkuji za skvělé vedení a přistup k dětem. Nezaznamenala jsem den, kdy by se syn do školky netěšil. 

Jana M.

Jana M.

maminka